Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Den otevřených dveří Okresního soudu ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
04. 05. 2009
Začátkem dubna se budova Okresního soudu ve Svitavách otevřela i těm, kteří služby tohoto zařízení dosud nepotřebovali a nepotřebují. Vedení soudu uspořádalo den otevřených dveří pro žáky svitavských základních a středních škol. Studenti dostali šanci seznámit se základními věcmi, které se zde projednávají, a zjistit, k čemu vlastně soudnictví ve společnosti slouží. 

Během prohlídky soudní budovy studenti nahlédli do jednacích síní, kde mohli diskutovat se soudci, kteří ve Svitavách působí. Po besedách v jednacích síních přišla na řadu akce. Členové pořádkové služby olomoucké věznice předvedli žákům svůj arzenál a ukázali, jak může vypadat jejich zásah v praxi. Vybraní dobrovolníci mohli navíc okusit pocity osoby eskortované k soudu nebo do věznice. O pozitivním výchovném efektu zde zřejmě nemůže být pochyb.

Doporučujeme