Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Velkolepý boxerský turnaj Heroes of Hell

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
04. 05. 2009
Kdo v neděli 12. dubna odpoledne procházel kolem svitavské haly Na Střelnici, nemohl si nevšimnout dlouhé fronty před jejím vchodem. Urostlí muži, krásné dívky a přehlídka drahých aut. To vše upozorňovalo na to, že se v hale děje něco neobvyklého. Místní boxerský klub Team Box Hell Svitavy ve spolupráci s nejlepším českým boxerem Lukášem Konečným zde uspořádal galavečer nazvaný Heroes of Hell.

Díky velkému zájmu diváků ze všech koutů republiky byl začátek akce o několik desítek minut opožděn. Zaplněná hala Na Střelnici měla před sebou jedenáct boxerských utkání. Už od začátku bylo vidět, že pořadatelé neponechali nic náhodě a natěšení diváci si užili efektivní nástupy a světelnou show. Moderátorem večera byl osvědčený Ondřej Novotný, který uvádí akce podobného rázu po celé České republice.

Z jedenácti zápasů byly čtyři amatérské, jeden exhibiční a šest profesionálních. Boxovalo se dokonce o titul mezinárodního mistra České republiky. Amatérské zápasy se boxovaly na 3 kola, profesionální na 6 kol a souboj o titul byl vyměřen na deset kol. Každé kolo tři minuty. Svitavský boxerský klub byl zastoupen hned v šesti utkáních. Avizovaný program se ale bohužel dočkal i několika změn. Svou účast například odřekli dva slovenští boxeři.

Do prvního profesionálního a zároveň exhibičního zápasu nastoupil ostřílený veterán Milan Konečný proti Pavlu Ďurčovi. Devětačtyřicetiletý Konečný se tímto vystoupením po pauze opět vrátil do profesionálního ringu. Svého protivníka porazil už ve čtvrtém kole. V programové pauze byl za svou dlouholetou práci oceněn svitavský trenér a bývalý boxer Alois Kadlec.

Do dalších dvou zápasů nastoupili bratři Kubínové, Bronislav a Jindřich, ze svitavské stáje. Broněk porazil svého soupeře Vladimíra Fecka ve 4. kole technickým KO. Oproti tomu jeho bratr Jindřich měl se svým ukrajinským protivníkem Vitalijem Vovkem daleko více práce. Jindřich Kubín nakonec porazil svého protivníka po krásném zápase plném zvratů až v posledním, šestém kole, technickým KO.

Následný souboj o titul mezinárodního mistra ČR mezi Araikem Šachbazjanem a Jaroslavem Fujakem byl poznamenán velmi nízkou kvalitou slovenského boxera. Z titulu se tak mohl radovat český boxer arménského původu. Stejný osud potkal i dalšího domácího borce Jindřicha Veleckého, který svého soupeře knockoutoval hned v prvním kole. Zato poslední svitavský zástupce Tomáš Adámek měl ve slovenském boxerovi Michalu Parišovi zdatnějšího protivníka. Ten vzdoroval celých 6 kol a o výsledku museli rozhodnout rozhodčí.

Doporučujeme