Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV - Obecně prospěšná společnost Duha

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
23. 04. 2009
Pomoc a péče seniorům se stále rozšiřuje a zdokonaluje. Město Nový Bydžov založilo obecně prospěšnou společnost s názvem Duha, která se věnuje právě našim starším spoluobčanům. Stálých zaměstnanců má společnost 13 a občas přichází pomoci dvě až tři dobrovolnice. 

Podmínky pro získání některé z uvedených služeb jsou stanoveny zákonem a vnitřními směrnicemi společnosti Duha. Lůžka v pobytové - odlehčovací službě jsou plně obsazená téměř po celý rok. Terénní pečovatelská služba rozváží denně přes 60 obědů, dále mohou zajistit nákup a péči o domácnost. Ročně to je přibližně 152 klientů, kterým Duha pomáhá. Denní centrum navštíví ročně 36 lidí a kapacita centra na den je 8 osob. Společnost plánuje otevřít od ledna 2010 nízkoprahové centrum v Novém Bydžově. Zařízení pro děti a mládež ve věku od 6 do 26 let, kteří jsou ohroženi rizikovým chováním nebo prostředím, budou moci v centru trávit volný čas a najdou zde pomoc při řešení konfliktních životních situací. 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme