Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Nový kostel již ve výstavbě

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
20. 04. 2009
Církev bratrská v Litomyšli se řadu posledních let snažila vyřešit problém s malými a nevyhovujícími prostorami pro pořádání svých bohoslužeb. Až nyní se realizuje projekt, díky němuž se postaví malý, ale zato zcela nový kostel. Na podzim byl na pozemku blízko hlavní silnice směrem na Svitavy položen základní kámen. V těchto dnech jsou hotovy betonové základy a stojí první nosné obvodové zdi.


Prostavěná částka se teď pohybuje někde v první třetině oněch celkových 20 miliónů korun. Nyní se na stavbě začínají betonovat vodorovné konstrukce – stropy a hlavně střecha, kterou stavaři vnímají jako těžký oříšek. Technický dozor objednavatele se dokonce vyjádřil v tom smyslu, že bude dohlížet dodavateli denně pod ruce. 
Doporučujeme