Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Začala nová sezóna na Státním zámku v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 04. 2009
Více než 34 tisíc platících návštěvníků si v loňském roce prohlédlo historické instalace ve Státním zámku v Litomyšli. Návštěvní sezóna roku 2009 začíná právě teď a i když se nějaké velké změny nekonají, stojí za to připomenout, co všechno zde na turisty a milovníky historie letos pracovníci zámku nachystali.

V loňském roce byla ve druhém poschodí zámku zpřístupněna nová unikátní prohlídková trasa. Poprvé za 200letou existenci zámeckého divadla jsou zde vystaveny originální barokní kulisy zhotovené slavným Josefem Platzerem.
Velkorysé prostory horního patra zámku umožnily zároveň s kulisami uplatnit i  sbírku historických klavírů. Novinkou letošní sezony v zámeckém areálu je instalace služby BLUE INFO. Funguje tak, že zhruba v okruhu do 50ti metrů od zámecké pokladny mohou návštěvníci po spuštění služby Bluetooth na svém mobilním telefonu stahovat  informace o zámku, základní historii Litomyšle a doprovodné obrázky.
Doporučujeme