Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Začala nová sezóna na Státním zámku v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 04. 2009
Více než 34 tisíc platících návštěvníků si v loňském roce prohlédlo historické instalace ve Státním zámku v Litomyšli. Návštěvní sezóna roku 2009 začíná právě teď a i když se nějaké velké změny nekonají, stojí za to připomenout, co všechno zde na turisty a milovníky historie letos pracovníci zámku nachystali.

V loňském roce byla ve druhém poschodí zámku zpřístupněna nová unikátní prohlídková trasa. Poprvé za 200letou existenci zámeckého divadla jsou zde vystaveny originální barokní kulisy zhotovené slavným Josefem Platzerem.
Velkorysé prostory horního patra zámku umožnily zároveň s kulisami uplatnit i  sbírku historických klavírů. Novinkou letošní sezony v zámeckém areálu je instalace služby BLUE INFO. Funguje tak, že zhruba v okruhu do 50ti metrů od zámecké pokladny mohou návštěvníci po spuštění služby Bluetooth na svém mobilním telefonu stahovat  informace o zámku, základní historii Litomyšle a doprovodné obrázky.
Doporučujeme