Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Další ročník semináře ORL ve svitavské nemocnici

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
15. 04. 2009
Ve svitavské nemocnici proběhl už třetí seminář a demonstrační operační kurz organizovaný místním oddělením ORL. Kurz zaměřený na chronické záněty středního ucha a jejich chirurgické řešení se konal ve dnech 26. až 28. března.

Kurz středoušní chirurgie se postupně stává známým v celé republice, proto i počet padesáti účastníků je oproti minulému roku dvojnásobný. Účastníci se sešli v konferenční místnosti svitavské nemocnice, kde byly promítány prezentace a odkud také prostřednictvím video přenosu přímo sledovali průběh chirurgických zákroků na operačním sále. Během celého kurzu proběhlo 6 operací. Naše kamera zachytila operaci, kterou prováděl profesor Chrobok za asistence primáře Sychry.
Doporučujeme