Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Rozkvět svitavského boxu

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
15. 04. 2009
S příchodem jara začíná pro svitavské boxery nová sezóna. Boxerský klub ve Svitavách obnovený před rokem a půl prodělal za poslední dobu několik změn. Po odchodu trenéra a obnovitele Aloise Kadlece, převzal svitavské boxery Milan Hell. Ten se rozhodl navázat na tradici svitavského boxu.

Svitavští boxeři nastupují pravidelně v oblastní soutěži druhé ligy amatérů, kterou v minulé sezóně vyhráli. O vítězství se zasloužili hlavně bratři Hellovi, Milan a Martin.

Svitavský profesionální box nyní zastupují především Tomáš Adámek a Jindřich Velecký, kteří podle slov trenéra patří mezi českou špičku. Oba mají odboxovány desítky zápasů jak v amatérském, tak profesionálním ringu. Nechybí jim ani zkušenosti ze zápasů evropské nebo světové úrovně.

Doporučujeme