Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Projektový den na základní škole

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
10. 04. 2009
Základní škola Karla Václava Raise Lázně Bělohrad pořádala ve středu 8. dubna další projektový den. Škola tuto akci pořádá již sedmým rokem, vždy na jaře a na podzim. Mezinárodní průzkumy ukazují, že obyvatelstvo České republiky patří mezi nejméně informované v oblasti, jak se zachovat v krizových situacích a jak pomoci zraněné osobě.

Základní škola proto do svého vzdělávacího programu zahrnula projekt Ochrana člověka, který je rozpracován od prvních ročníků po deváté. Zatímco nejstarší žáci se věnovali nácviku první pomoci při různých poraněních a rozvoji topografických dovedností, čtvrtý a pátý ročník si osvojoval znalosti dopravní výchovy a zdravovědy a nejmenší žáci se věnovali živelným pohromám, učili se, jak se chovat při požáru, kam volat v případě nouze a co udělat, když se ztratí. Navíc to měli letos prvňáčci obohacené o hru, kdy se pokoušeli správně pojmenovat rostliny a stromy. Projektový den je pokaždé pořádán ve spolupráci s jinou institucí. V uplynulých ročnících se žáci měli možnost seznámit například s prací a technikou Hasičského záchranného sboru, Policií České republiky a se Zdravotnickou záchrannou službou. 8. dubna se žákům bělohradské školy představili policejní psovodi, aby ukázali něco ze své práce. Projektové dny se setkávají s velkým pozitivním ohlasem a škola proto plánuje další ročníky. Studenti se tak budou moci těšit na další zajímavá setkání.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová


Doporučujeme