Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Astronomický dvouden v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 04. 2009
Letos uplyne 400 let od chvíle, kdy Galileo Galilei poprvé namířil dalekohled k hvězdné obloze. Proto byl rok 2009 vyhlášen Mezinárodním rokem astronomie. K oslavám se přidala i Litomyšl. Hlavně proto, že si zde připomínají 95. výročí narození svého rodáka a světoznámého astronoma, Zdeňka Kopala. Rozmanitý program věnovaný astronomii připravili organizátoři na pátek 3. a sobotu 4. dubna. Například v pátek se Klášterní zahrady změnily v pozorovací stanoviště hlavně pro děti z místních škol.

Sobotní program se zaměřil na přednáškový seriál v Kongresovém centru státního zámku. Hned první přednáška na programu patřila známému odborníkovi a popularizátorovi astronomie, Jiřímu Grygarovi. V Litomyšli se zabýval tématem Kam astronomie spěje. Nám to ale stejně nedalo, abychom se ho nezeptali na téma jiných forem života ve vesmíru.
Doporučujeme