Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Astronomický dvouden v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 04. 2009
Letos uplyne 400 let od chvíle, kdy Galileo Galilei poprvé namířil dalekohled k hvězdné obloze. Proto byl rok 2009 vyhlášen Mezinárodním rokem astronomie. K oslavám se přidala i Litomyšl. Hlavně proto, že si zde připomínají 95. výročí narození svého rodáka a světoznámého astronoma, Zdeňka Kopala. Rozmanitý program věnovaný astronomii připravili organizátoři na pátek 3. a sobotu 4. dubna. Například v pátek se Klášterní zahrady změnily v pozorovací stanoviště hlavně pro děti z místních škol.

Sobotní program se zaměřil na přednáškový seriál v Kongresovém centru státního zámku. Hned první přednáška na programu patřila známému odborníkovi a popularizátorovi astronomie, Jiřímu Grygarovi. V Litomyšli se zabýval tématem Kam astronomie spěje. Nám to ale stejně nedalo, abychom se ho nezeptali na téma jiných forem života ve vesmíru.
Doporučujeme