Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (725 hl.)
 
1x za týden (295 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (332 hl.)
 
1x za měsíc (314 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (338 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2004
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - LDN v Litomyšli chátrá

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
05. 04. 2009
Podle původních předpokladů se letos měla začít řešit situace v Léčebně dlouhodobě nemocných v Litomyšli, jejíž budova je ve špatném stavu. Ředitel Litomyšlské nemocnice uvažoval o přestavbě bývalé budovy kožního oddělení v areálu nemocnice částečně na LDN a částečně na centrum pro nemocné Alzeimerovou chorobou.

Financování mělo proběhnout z dotačních peněz z ministerstva zdravotnictví a z ministerstva práce a sociálních věcí, zbytek by podle krajského radního Janečka dotoval Pardubický kraj. To se ovšem chystalo v loňském roce. Pak přišly krajské volby a s novým rokem i problémy hospodářství. Podle předběžné domluvy letos Pardubický kraj uvolní alespoň 2 miliony korun na projekt pro stavební povolení a s plány se má jet znovu na obě ministerstva. Havarijní stav oken není otázkou posledních týdnu či měsíců. Jak uvádí vedení LDN o problému se ví už delší dobu.
Doporučujeme