Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - V infocentru pohádkové představení

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
05. 04. 2009
V sobotu 28. března zaplnili Zámecké infocentrum převážně dětští návštěvníci. Poprvé se v těchto prostorách hrálo divadlo pro nejmenší Litomyšlánky.

Jedná se o divadelní představení místních souborů či škol. V programu se objeví například studenti zdejší Střední pedagogické školy, žáci I ZŠ nebo Základní umělecké školy B. Smetany Litomyšl. Jednou do měsíce vystoupí i profesionální soubor z jiného města. První pohádku do Zámeckého infocentra přivezlo divadlo Anima Candida z Prahy. Zámecké IC od března rozšířilo nabídku služeb. Počínaje touto turistickou sezonou by chtělo Evropské školicí centrum přidat těmto prostorám další  funkce k těm, které už poskytuje provozovatel, Městské IC.
Doporučujeme