Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Svitavský koncert Ewy Farné

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
03. 04. 2009
Mnoha svitavským teenagerům, a nejen jim, se splnil sen. Do Svitav totiž zavítala mladá, talentovaná a nyní už i velmi úspěšná poprocková zpěvačka Ewa Farná. Její koncert se odehrál v neděli 15. března v sále centra Fabrika. Řada fanoušků nedočkavě vyhlížela českou hvězdičku již velmi dlouho před začátkem koncertu. 

Ewa se narodila před patnácti lety v Třinci a nyní navštěvuje Gymnázium v Českém Těšíně. Od dětství ráda zpívá a hraje na klavír. Hned první album „Měls mě vůbec rád“ vydané v roce 2006 ji katapultovalo mezi nejznámější české zpěvačky. Hlavně díky stejnojmennému singlu si získala srdce mnoha posluchačů, zvláště těch mladších. V roce 2007 následovalo druhé album s názvem „Ticho“

Ewa Farná za svoji krátkou kariéru získala hned několik významných ocenění. Stala se například Objevem roku v anketě Český Slavík 2006, nejlepší zpěvačkou JETIX Kids Awards 2007 a obsadila třetí místo v kategorii zpěvačka v Českém Slavíkovi 2008. Její DVD „Blíž ke hvězdám“ se stalo deskou roku 2008 za vůbec nejprodávanější hudební DVD. Těmito úspěchy se dostala mezi nejznámější české osobnosti.

Doporučujeme