Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Sloučí se nemocnice?

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
30. 03. 2009
Litomyšlí hýbe téma týkající se budoucnosti místní nemocnice, patřící mimo jiné k největším zaměstnavatelům ve městě. Nový hejtman Pardubického kraje, Radko Martínek, začal prosazovat záměr sloučit Litomyšlskou nemocnici s nemocnicí ve Svitavách. Možné problémy se staly předmětem jednání posledního zasedání zastupitelů v Litomyšli a ředitel nemocnice, sám také zastupitel, pozval své kolegy na speciální schůzku 24. března.

Chtěl jim představit aktuální stav a možnosti dalšího rozvoje nemocnice. Jak je známo, hejtman Martínek tvrdí, že minulé vedení kraje nemělo jasnou koncepci zdravotnictví a tak ji má nyní vytvořit odborná firma. Zároveň ovšem v případě obou místních nemocnic na nic nečekal a už nyní vyzval ředitele, aby navrhli, jak by mohlo vypadat sloučení. Vedení Litomyšlské a Svitavské nemocnice už spolu o případném sloučení diskutuje. Ředitel Havíř a Vylíčil hledají cesty jak, a zda vůbec lze vytvořit efektivní model provozu, který nabídne stabilní prostředí pro zdravotníky a neohrozí zdraví lidí v regionu.
Doporučujeme