Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Mattoni NBL ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
26. 03. 2009
7. března vyběhly na palubovku svitavské haly Na Střelnici hvězdy Národní basketbalové ligy. V rámci propagace basketbalu a samotné Mattoni NBL se zde totiž odehrálo prvoligové utkání mezi USK Praha a Nymburkem. Pro Svitaváky byla tato událost o to lákavější, že v týmu vysokoškoláků nastoupili dva odchovanci svitavského basketbalu, Lukáš Kotas a Luboš Moravec.

Vývoj utkání mezi prvním Nymburkem a devátým USK Praha odpovídal současnému postavení týmů v tabulce. Nymburk šel od začátku zápasu do vedení a díky jeho rychlému tempu hry si dokázal vypracovat značný bodový náskok. Kouč Nymburka Muli Katzurin použil svou obvyklou herní taktiku a využil téměř všechny hráče v kádru. Díky tomu dokázal Nymburk udržet zběsilé tempo hry po celé utkání. V jeden moment vedl Nymburk nad USK Praha téměř o třicet bodů, kdy na světelné tabuli svítilo skóre 35:63. Vysokoškoláci se zvedli až v poslední čtvrtině zápasu, kterou se jim podařilo vyhrát 26:14. Díky povedenému finiši tak USK už jen korigovalo výsledek zápasu na 75:86.
Doporučujeme