Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Mattoni NBL ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
26. 03. 2009
7. března vyběhly na palubovku svitavské haly Na Střelnici hvězdy Národní basketbalové ligy. V rámci propagace basketbalu a samotné Mattoni NBL se zde totiž odehrálo prvoligové utkání mezi USK Praha a Nymburkem. Pro Svitaváky byla tato událost o to lákavější, že v týmu vysokoškoláků nastoupili dva odchovanci svitavského basketbalu, Lukáš Kotas a Luboš Moravec.

Vývoj utkání mezi prvním Nymburkem a devátým USK Praha odpovídal současnému postavení týmů v tabulce. Nymburk šel od začátku zápasu do vedení a díky jeho rychlému tempu hry si dokázal vypracovat značný bodový náskok. Kouč Nymburka Muli Katzurin použil svou obvyklou herní taktiku a využil téměř všechny hráče v kádru. Díky tomu dokázal Nymburk udržet zběsilé tempo hry po celé utkání. V jeden moment vedl Nymburk nad USK Praha téměř o třicet bodů, kdy na světelné tabuli svítilo skóre 35:63. Vysokoškoláci se zvedli až v poslední čtvrtině zápasu, kterou se jim podařilo vyhrát 26:14. Díky povedenému finiši tak USK už jen korigovalo výsledek zápasu na 75:86.
Doporučujeme