Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - O pohár města Litomyšle 2009

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 03. 2009
Po roce se Litomyšl opět stala centrem nohejbalového dění. V sobotu 21. března se zde uskutečnil, nyní už prestižní, turnaj O pohár města Litomyšle 2009. V Tenisové hale Sport a Městské sportovní hale se střetlo 24 nejlepších dvojic v šesti skupinách.

Utkání dvojic je nejstarší nohejbalová disciplína. Teprve poté vznikly trojky a nakonec singly. Letos, podobně jako v minulých letech, se organizátorům podařilo dostat do Litomyšle světovou špičku. Mezi semifinálovými zápasy předal předseda Pardubického nohejbalového svazu Petr Stoev cenu pro sportovce Pardubického kraje Jakubu Mrákavovi. Člen české reprezentace, mistr světa v křížových i normálních dvojkách, ocenění obdržel za výbornou reprezentaci Parbubického kraje na mezinárodní scéně.
Doporučujeme