Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - O pohár města Litomyšle 2009

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 03. 2009
Po roce se Litomyšl opět stala centrem nohejbalového dění. V sobotu 21. března se zde uskutečnil, nyní už prestižní, turnaj O pohár města Litomyšle 2009. V Tenisové hale Sport a Městské sportovní hale se střetlo 24 nejlepších dvojic v šesti skupinách.

Utkání dvojic je nejstarší nohejbalová disciplína. Teprve poté vznikly trojky a nakonec singly. Letos, podobně jako v minulých letech, se organizátorům podařilo dostat do Litomyšle světovou špičku. Mezi semifinálovými zápasy předal předseda Pardubického nohejbalového svazu Petr Stoev cenu pro sportovce Pardubického kraje Jakubu Mrákavovi. Člen české reprezentace, mistr světa v křížových i normálních dvojkách, ocenění obdržel za výbornou reprezentaci Parbubického kraje na mezinárodní scéně.
Doporučujeme