Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Eurokomisařka v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
23. 03. 2009
Evropská komisařka pro regionální politiku, paní Danuta Hübner, přijela do Litomyšle. Ve čtvrtek 5. března byla na návštěvě Regionu soudržnosti NUTS II Severovýchod, do kterého spadá Liberecký, Královéhradecký a Pardubický kraj. V Litomyšli si prohlédla zámecký areál, kde ji provázel starosta Kortyš. Zaujal ji například Zámecký pivovar, rekonstruovaný nedávno s pomocí evropských fondů.

Danuta Hübner se spolu se všemi třemi krajskými hejtmany zúčastnila prezentace realizovaných i připravovaných projektů. Představení proběhlo v hotelu Aplaus, který patří mezi podporované projekty také. Z regionálního operačního programu Severovýchod na něj investor dostal více než 16ti miliónovou dotaci. Ke společnému jednání zde zasedli představitelé regionu, měst, zástupci odborů strategického rozvoje na krajích i památkáři. Pro Litomyšl je důležité, že byl na této úrovni opět představen rozsáhlý program rekonstrukce a revitalizace zámeckého návrší.
Doporučujeme