Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Policie ČR varuje před anketními podvodníky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
20. 03. 2009
Od 21. února do 10. května 2009 bude na území České republiky probíhat výzkum Českého statistického úřadu zaměřený na životní podmínky. Buďte tedy připraveni, že v tomto období může i vaši domácnost navštívit pověřený tazatel úřadu s dotazníkem. Ale stejně tak může této příležitosti využít podvodník s úmyslem vás okrást.


Podobných případů u nás policie bohužel eviduje celou řadu. Pachatelé zpravidla využívají důvěřivosti občanů, kteří je pod falešnou záminkou pustí do bytu. Potom stačí jen několik vteřin nepozornosti a snadno přijdete o své úspory či cennosti.
Policie varuje také před podvodníky, kteří se vydávají za členy tzv. Orion hlídky. Ti vás mohou navštívit v případě, že máte za oknem vystavenou hvězdu, symbol výrobce cukrovinek. Jako prevenci proti falešným hlídkám je dobré si zapamatovat následující informace: „čokohlídka“ vyjíždí pouze v pracovní dny mezi 17 a 21 hodinou, výhru předává formou šeku nebo bankovního převodu a jezdí výhradně vozem Opel modré barvy s logem firmy. 
V případě podezření z jakéhokoliv podvodného jednání volejte PČR. Zabráníte tak okrádání dalších důvěřivých občanů. 

Doporučujeme