Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Policie ČR varuje před anketními podvodníky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
20. 03. 2009
Od 21. února do 10. května 2009 bude na území České republiky probíhat výzkum Českého statistického úřadu zaměřený na životní podmínky. Buďte tedy připraveni, že v tomto období může i vaši domácnost navštívit pověřený tazatel úřadu s dotazníkem. Ale stejně tak může této příležitosti využít podvodník s úmyslem vás okrást.


Podobných případů u nás policie bohužel eviduje celou řadu. Pachatelé zpravidla využívají důvěřivosti občanů, kteří je pod falešnou záminkou pustí do bytu. Potom stačí jen několik vteřin nepozornosti a snadno přijdete o své úspory či cennosti.
Policie varuje také před podvodníky, kteří se vydávají za členy tzv. Orion hlídky. Ti vás mohou navštívit v případě, že máte za oknem vystavenou hvězdu, symbol výrobce cukrovinek. Jako prevenci proti falešným hlídkám je dobré si zapamatovat následující informace: „čokohlídka“ vyjíždí pouze v pracovní dny mezi 17 a 21 hodinou, výhru předává formou šeku nebo bankovního převodu a jezdí výhradně vozem Opel modré barvy s logem firmy. 
V případě podezření z jakéhokoliv podvodného jednání volejte PČR. Zabráníte tak okrádání dalších důvěřivých občanů. 

Doporučujeme