Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (717 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1969
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Valentýnský ples postižených

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
18. 03. 2009
Dva dny před svátkem Svatého Valentýna se opět zaplnil sál svitavské Fabriky. Uskutečnil se zde v pořadí již osmý Valentýnský ples pro postižené. Stejně jako předchozích sedm, které se konaly v Bílém domě, pořádal i tento ples Domov na rozcestí.

Z celého Pardubického kraje se do Fabriky sjelo více než 500 klientů domovů sociální péče.Budova Fabriky je pro tyto případy vybavena bezbariérovým přístupem. Moderátorem akce byl již tradičně Marián Kučera, jehož hlas provázel všechny přítomné po celé odpoledne. Úvodního slova a tím i oficiálního zahájení plesu se zhostila ředitelka Domova na rozcestí Jaroslava Filipová.Jako na každém plese nechyběla chuť tancovat. O hudební doprovod se postarala oblíbená a desítkami plesů prověřená skupina ABC, kterou hosté doplňovali nejen zpěvem, ale třeba také hrou na kytaru.Nejen že si hosté zatančili a zazpívali. Byla pro ně také připravena volba krále a královny plesu, doplněná týmovými soutěžemi v různých dovednostech.


Doporučujeme