Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Valentýnský ples postižených

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
18. 03. 2009
Dva dny před svátkem Svatého Valentýna se opět zaplnil sál svitavské Fabriky. Uskutečnil se zde v pořadí již osmý Valentýnský ples pro postižené. Stejně jako předchozích sedm, které se konaly v Bílém domě, pořádal i tento ples Domov na rozcestí.

Z celého Pardubického kraje se do Fabriky sjelo více než 500 klientů domovů sociální péče.Budova Fabriky je pro tyto případy vybavena bezbariérovým přístupem. Moderátorem akce byl již tradičně Marián Kučera, jehož hlas provázel všechny přítomné po celé odpoledne. Úvodního slova a tím i oficiálního zahájení plesu se zhostila ředitelka Domova na rozcestí Jaroslava Filipová.Jako na každém plese nechyběla chuť tancovat. O hudební doprovod se postarala oblíbená a desítkami plesů prověřená skupina ABC, kterou hosté doplňovali nejen zpěvem, ale třeba také hrou na kytaru.Nejen že si hosté zatančili a zazpívali. Byla pro ně také připravena volba krále a královny plesu, doplněná týmovými soutěžemi v různých dovednostech.


Doporučujeme