Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zahájen předprodej vstupenek na 51. ročník festivalu Smetanova Litomyšl

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 03. 2009
Nebývale rušno bylo v litomyšlských informačních centrech opět po roce, když začal předprodej vstupenek na 51. ročník festivalu Smetanova Litomyšl. Hlavní nápor zaznamenalo prodejní místo v Zámeckém pivovaru, ale oproti loňsku zde bylo o poznání klidněji.

Nejčastěji využívanou cestou, jak koupit či rezervovat vstupenku, se ovšem během posledních let stala objednávka z pohodlí domova přes internet. Na letošní festival je celkem vydáno 25tisíc vstupenek. Některé rezervace jsou pro sponzory či čestné hosty. Do prodeje tak jde něco kolem 20tisíc vstupenek.
Předprodej prostřednictvím internetu byl zahájen 4. března v 10 hodin. Během  prvních dvou hodin zaznamenal on-line systém neuvěřitelných 42 tisíc přístupů a bylo provedeno 2000 transakcí, které představují zhruba 9.500 rezervovaných či prodaných vstupenek. Po několika hodinách bylo vyprodáno 9 pořadů. 51. ročník MOF má hned několik dramaturgických os. Připomíná se například šedesát let trvání festivalu a tak se na programu objeví opera Dalibor, která celou festivalovou tradici začala. Letos je festival velmi dlouhý. Trvá od 12. června do 6. července. A dokonce až na 28. srpen byl přidán ještě externí koncert v Poličce. Festival nabízí opět více pořadů než jindy a tak snad bude i více uspokojených zájemců o vstupenky. Letošní podtitul festivalu zni: Europa musicalis. Reaguje tím na české předsednictví Evropské unie, které se projeví i na programu. V loňském roce proběhl ve Svitavách poprvé externí koncert Smetanovy Litomyšle a pro velký úspěch se na programu letošního festivalu objeví znovu. Byla pozvána slavná slovinská houslová virtuozka Anja Bukovec a opět zazní i hudba Johna Williamse ze Schindlerova seznamu. Další externí koncert se odehraje například až v Chrudimi.
Doporučujeme