Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Výstava Moje oči v Levoči

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
13. 03. 2009
V pátek 27.2. byla v Domě U Rytířů V Litomyšli otevřena nová výstava s názvem Moje oči v Levoči. Vystavují se zde fotografie Petera Župníka, autorovo citové vyznání tomuto městu.

Otevření výstavy ozdobilo hudbou litomyšlské hudební seskupení Věneband. A provedlo to velmi stylově, písničkou o Levoči. Peter Župník celé roky do fotografií maluje. Ručně, přímo do pozitivu. Po sblížení s digitální fotografii zjistil, že něco podobného může provádět v počítači, a tak to hned vyzkoušel. U některých fotografií použil k manipulacím ty nejjednodušší nástroje, někde záběry jen částečně rozostřil. Levoča je už celých 11 roků partnerským městem Litomyšle. Vše kdysi začalo představením Lásky hra osudná bratří Čapků v zámeckém divadélku. Ovšem opravdu intenzivní spolupráce probíhá zhruba posledních 6 let.
Doporučujeme