Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE - Karneval naposledy v Jutě?

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
12. 03. 2009
Největší společenský sál v Úpici – jídelna Juty – se v sobotu 7. března zaplnil téměř do posledního místečka dětmi v maskách a jejich dospěláckým doprovodem. Základní škola Úpice – Lány se už pojedenácté na výbornou zhostila pořádání karnevalu.

Berušky, šašci, princezny, motýli i šelmy všeho druhu se oddávali hudbě, zpěvu, tanci a karnevalovému veselí. Vybrat mezi všemi krásnými maskami tu nejlepší by byl jistě úkol nad lidské síly, a tak se zkušení pořadatelé rozhodli odměnit všechny děti v kostýmech pohádkami na CD a také byly vstupenky masek slosovány a odměněny třemi dorty. O tom, že věhlas letos rekordně navštíveného karnevalu přesahuje hranice regionu, svědčila účast dětí nejen z Úpice a okolních obcí, ale také ze Dvora Králové, Pardubic i Prahy. Vrásky organizátorům může dělat pouze skutečnost, že další fungování jídelny podniku Juta je nejisté, a tak by mohl být velký problém, kde příští rok uspořádat takto hojně navštěvovanou a oblíbenou akci.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jakub Kučera, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme