Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Čaj na stojáka

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
09. 03. 2009
I v Litomyšli je nyní možné vystoupit v tzv. One man show a stát se hvězdou
večera. Čajovna v muzeu přichystala pořad s názvem Čaj na stojáka aneb Co na srdci to na mikrofon. Pravidla v podstatě neexistují, každý z příchozích může přijít a cokoliv říci. Nebo udělat.


Vystoupení hodnotí pouze obecenstvo mírou svého potlesku či pískotu. Ovšem historicky první Čaj na stojáka, ve středu 25. února, se odehrál navíc před televizní kamerou. Tou naší. Zajímavé je, že každý účinkující dostane odměnu. Vstupné je 30 Kč, ale kdo najde odvahu vystoupit, může si svých 30 Kč vzít zpět. Právě se totiž stal umělcem s právem na honorář. Na každý večer je připraven i hlavní host. V úvodním dílu pořadu Čaj na stojáka to byla hudební skupina Psiskapsi. Písničky zároveň tvořily předěly mezi jednotlivými kusy. Kdo z vás by chtěl vystoupit v Čaji na stojáka a zkusit před obecenstvem přednést báseň či zamyšlení, předvést skeč, prostě cokoliv, měl by si ve svém diáři zatrhnout každou poslední středu v měsíci. Pořad v litomyšlské Čajovně v muzeu začíná vždy v 19 hodin. Jedním z nejaplaudovanějších umělců prvního večera se stal, zprvu nenápadný, Lukáš Polk.
Doporučujeme