Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY- Kácení stromů na stadionu Míru

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
09. 03. 2009
Na začátku měsíce února byla zahájena přestavba svitavského stadionu Míru. Práce na tomto projektu potrvají následující dva roky. Cílem revitalizace je vybudování volnočasového a sportovního parku s bohatou zelení, novými sportovišti, sociálním zázemím, in-linovým okruhem a dětskými hřišti.

V první etapě, která již začala, dochází k odstranění starých stromů, ať už z bezpečnostních důvodů, jejich špatného stavu nebo kvůli tomu, že by stály v cestě budoucí výstavbě komunikací. Kácení organizačně zajišťují Technické služby města Svitav.Ke kácení a následnému odstranění starých stromů se využívá vysokozdvižné plošiny a těžařského traktoru. Veškeré dřevo bude dodavatelskou firmou odvezeno ke zpracování na osb desky a dřevotřísku. Odstraněné stromy budou postupně nahrazeny novou vegetací, celý areál by tak měl získat vzhled zeleného parku. Kácení má skončit na konci února, minimálně do té doby bude na stadionu omezený provoz.
Doporučujeme