Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – SPOŠKA měla maturitní ples

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
04. 03. 2009
V pátek 20. února se ve Velkém sále Masarykova divadla konal maturitní ples Soukromé střední školy podnikatelské – Altman. K poslechu i tanci hrála známá skupina Cargo z Jičína. O předtančení se postarali studenti maturitních ročníků.

Studenti byly z rukou svých třídních učitelů slavnostně dekorováni šerpami. Na závěr předali svým třídním učitelům malý dárek, jako upomínku na školní léta a na tento večer. Hodně štěstí při maturitní zkoušce a mnoho úspěchů v životě, popřála všem přítomným studentům, ředitelka školy paní Renata Motyčková. Poté si žáci mezi sebou slavnostně připili na úspěch. Následovalo poděkování třídním učitelům a sbírání naházených mincí. Během večera vystoupila skupina Aerobic clubu Jičín pod vedením Evy Šulcové. Příjemný večer si v závěru užili i rodiče žáků při tanci. Nechyběla bohatá tombola, ve které bylo možné vyhrát například sprchový kout, rotoped nebo svatební šaty.

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Jiří Erlebach, střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme