Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Šachový turnaj O Svitavského koníka

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
03. 03. 2009
Šach mat! Dvě slova, která po celý den zněla v sále svitavské Fabriky. V sobotu 31. ledna zde poprvé proběhl šachový turnaj O Svitavského koníka. 

Šanci zúčastnit se dostali i žáci od 16 do 18 let, pro které byla vytvořena speciální skupina. Turnaje se zúčastnilo 92 dětí převážně z Pardubického kraje, mezi kterými bylo také 8 dívek. Kategorii nejmladších dětí, ročníky 1998 a mladší, vyhrál s přehledem Benedikt Hofírek z Prace u Brna.

Svitavy měly svá želízka v ohni v kategorii ročníků 1994-1995. Byli jimi Patrik Krušina a David Kozák, kteří v konečném pořadí obsadili druhé a třetí místo. Jediné zlato donesla do Svitav Anna Doláková, a to v kategorii dívek ročníků 1996-1997.

Doporučujeme