Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (324 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1967
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Desátý ročník Univerzity třetího věku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
03. 03. 2009
Desátý ročník Univerzity třetího věku se právě teď jarním semestrem otvírá v Litomyšli. První přednášku hostil Kongresový sál zámeckého pivovaru 19. února.

Zatímco nultý ročník tehdy začínal s 22 posluchači, ten letošní desátý jich přivítal už 116. Loňský ročník univerzity měl dvě témata. Jarnímu semestru vládla literatura, jakési literární medailony věnované spisovatelům a básníkům. Podzim byl věnován nejznámějším východočeským městům. Jejich zvláštnostem a historii. Vzhledem k letošnímu, pro Litomyšl slavnému roku, je tentokrát jarní semestr nazván Litomyšlské listování a zabývá se různými obory, které se dotkly Litomyšle. Přednáška 19. února byla věnována výtvarníkům Litomyšlska a vedla ji doktorka Zdena Olivová. K 10. výročí Litomyšlské univerzity třetího věku připravují její organizátoři na podzim program s názvem Návraty. Se svými oblíbenými tématy přijedou přednášející, kteří zde vystupovali v uplynulých 10ti letech.
Doporučujeme