Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Desátý ročník Univerzity třetího věku

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
03. 03. 2009
Desátý ročník Univerzity třetího věku se právě teď jarním semestrem otvírá v Litomyšli. První přednášku hostil Kongresový sál zámeckého pivovaru 19. února.

Zatímco nultý ročník tehdy začínal s 22 posluchači, ten letošní desátý jich přivítal už 116. Loňský ročník univerzity měl dvě témata. Jarnímu semestru vládla literatura, jakési literární medailony věnované spisovatelům a básníkům. Podzim byl věnován nejznámějším východočeským městům. Jejich zvláštnostem a historii. Vzhledem k letošnímu, pro Litomyšl slavnému roku, je tentokrát jarní semestr nazván Litomyšlské listování a zabývá se různými obory, které se dotkly Litomyšle. Přednáška 19. února byla věnována výtvarníkům Litomyšlska a vedla ji doktorka Zdena Olivová. K 10. výročí Litomyšlské univerzity třetího věku připravují její organizátoři na podzim program s názvem Návraty. Se svými oblíbenými tématy přijedou přednášející, kteří zde vystupovali v uplynulých 10ti letech.
Doporučujeme