Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Plesová sezóna

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
25. 02. 2009
Plesová sezóna je již v plném proudu. Velkou novinkou pro všechny svitaváky je oproti minulosti nové prostředí. Po Bílém domě, ve kterém tradičně probíhaly všechny svitavské plesy, převzalo otěže multifunkční kulturní centrum Fabrika. Jako první vyzkoušela nový prostor Atletika Svitavy, při příležitosti svého 50. výročí.

V lednu následoval maturitní ples Obchodní akademie, Středního odborného učiliště, Gymnázia nebo ples zálesáckého oddílu. Naše záběry pochází z maturitního plesu 4.B žáků svitavského gymnázia.

Promítaní vlastní prezentace nebo videa se pomalu stává nedílnou součástí každého novodobého plesu. K rituálům také patří předtančení, které povětšinou obstarávají talentovaní tanečníci jakéhokoliv věku. Tito pochází z tanečního studia Style Svitavy. Po předtančení zpravidla následuje nástup maturantů. Studenti se vždy snaží aby byl originální a něčím zajímavý.

Letošní maturanti jsou poslední, kteří absolvují klasickou zkoušku dospělosti. Od příštího roku budou žáci nastupovat k dlouho odkládaným maturitám složeným ze dvou částí, společné státní a profilové školní.

Doporučujeme