Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (718 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (331 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1971
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dětský bál pro jeden sál

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 02. 2009
Velké letošní oslavy v Litomyšli se netýkají jen dospělých. První větší akcí speciálně pro děti se stal maškarní bál, který se konal v sobotu 7. února v budově školní jídelny při I. ZŠ.

Loňský ročník karnevalu se nesl v mezinárodním duchu. Letos připadl termín na stejný den, kdy se konaly Městské bály pro tři sály, a tak pořadatele napadlo, že se tedy budou děti bavit podobně jako jejich rodiče, jen o pár hodin dříve. Ač se zprvu téma letošního karnevalu zdálo velice těžké, všichni zúčastnění si s ním poradili velice dobře. Na karnevalu jste tudíž mohli potkat několik Bedřichů Smetanů, přišel Quido Šimek, velice hezké a výstižné byly masky zpodobňující sochy Olbrama Zoubka a jak se ukázalo, může být docela dobře za současnou osobnost Litomyšle považován i řidič autobusu - pan Dočkal. Ovšem mimo to se na karnevalu objevilo 7 prezidentů, trošku jako odkaz na historické setkání, které před lety v Litomyšli proběhlo.
Doporučujeme