Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Dětský bál pro jeden sál

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
17. 02. 2009
Velké letošní oslavy v Litomyšli se netýkají jen dospělých. První větší akcí speciálně pro děti se stal maškarní bál, který se konal v sobotu 7. února v budově školní jídelny při I. ZŠ.

Loňský ročník karnevalu se nesl v mezinárodním duchu. Letos připadl termín na stejný den, kdy se konaly Městské bály pro tři sály, a tak pořadatele napadlo, že se tedy budou děti bavit podobně jako jejich rodiče, jen o pár hodin dříve. Ač se zprvu téma letošního karnevalu zdálo velice těžké, všichni zúčastnění si s ním poradili velice dobře. Na karnevalu jste tudíž mohli potkat několik Bedřichů Smetanů, přišel Quido Šimek, velice hezké a výstižné byly masky zpodobňující sochy Olbrama Zoubka a jak se ukázalo, může být docela dobře za současnou osobnost Litomyšle považován i řidič autobusu - pan Dočkal. Ovšem mimo to se na karnevalu objevilo 7 prezidentů, trošku jako odkaz na historické setkání, které před lety v Litomyšli proběhlo.
Doporučujeme