Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Úprava zákona o provozu na pozemních komunikacích

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
12. 02. 2009
Od nového roku začala platit novela zákona o provozu na pozemních komunikacích. Upravuje okolnosti, za kterých mají účastníci dopravní nehody povinnost zavolat k nehodě policii.

Je to v případě, že na některém z vozidel vznikne škoda vyšší než 100 tisíc korun, dojde ke zranění nebo usmrcení osob nebo dojde-li k poškození komunikace či majetku třetí osoby. Pokud není splněna žádná z těchto podmínek, není přítomnost policie nezbytná.

Záznam o nehodě musí obsahovat popis místa vzniku nehody, čas, příčiny, průběh a následky, identifikaci účastníků a vozidel. Tento záznam může mít volnou formu, přesto policie doporučuje použít tzv. euroformulář, který je k dispozici v pojišťovnách a ke stažení na internetu.

Doporučujeme