Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Co je nového v Čenkovicích

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
12. 02. 2009
Letošní rok je poměrně bohatý na sněhovou nadílku, proto jistě někteří z vás vyrazí relaxovat do svých oblíbených lyžařských center. Největším střediskem, které mají svitaváci na dosah, je Rekreační areál Čenkovice v Orlických horách. 

V tomto areálu provozuje společnost Voda a Sport s.r.o., která je ve vlastnictví města Svitavy, několik zařízení. Jedná se především o dvě chaty s vleky, které se v poslední době dočkaly několika vylepšení.

Ubytovací kapacita chaty Na vleku je 27 lůžek. Původní chata Vigona jich má k dispozici dvaatřicet a v nové přístavbě je dalších 5 dvojlůžkových a 1 třílůžkový pokoj doplněné o společnou kuchyňku pro přípravu studených jídel. Za jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji zde zaplatíte 350 kč na osobu.

Oba svitavské vleky, Vigona a TJ Svitavy, jsou v plném provozu, jejich kapacita je dohromady 2100 lidí. Cena za jednu jízdu je pro dospělé 45 a pro děti 35 korun. Pochopitelně je také možné koupit si různe druhy permanentních jízdenek, od jednodenní za 400 korun pro dospělé nebo 320 korun pro děti až po šestidenní, za 1800 korun pro dospělé a 1440 korun pro děti.

Doporučujeme