Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Co je nového v Čenkovicích

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
12. 02. 2009
Letošní rok je poměrně bohatý na sněhovou nadílku, proto jistě někteří z vás vyrazí relaxovat do svých oblíbených lyžařských center. Největším střediskem, které mají svitaváci na dosah, je Rekreační areál Čenkovice v Orlických horách. 

V tomto areálu provozuje společnost Voda a Sport s.r.o., která je ve vlastnictví města Svitavy, několik zařízení. Jedná se především o dvě chaty s vleky, které se v poslední době dočkaly několika vylepšení.

Ubytovací kapacita chaty Na vleku je 27 lůžek. Původní chata Vigona jich má k dispozici dvaatřicet a v nové přístavbě je dalších 5 dvojlůžkových a 1 třílůžkový pokoj doplněné o společnou kuchyňku pro přípravu studených jídel. Za jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji zde zaplatíte 350 kč na osobu.

Oba svitavské vleky, Vigona a TJ Svitavy, jsou v plném provozu, jejich kapacita je dohromady 2100 lidí. Cena za jednu jízdu je pro dospělé 45 a pro děti 35 korun. Pochopitelně je také možné koupit si různe druhy permanentních jízdenek, od jednodenní za 400 korun pro dospělé nebo 320 korun pro děti až po šestidenní, za 1800 korun pro dospělé a 1440 korun pro děti.

Doporučujeme