Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (802 hl.)
 
1x za týden (342 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (381 hl.)
 
1x za měsíc (364 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (384 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2273
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 13. večer Magdaleny Dobromily Rettigové

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
10. 02. 2009
Na poslední lednovou sobotu připadlo letos už 13té pokračování každoročního seriálu večerů Magdaleny Dobromily Rettigové. 31. ledna přivítal návštěvníky zaplněného sálu Smetanova domu v Litomyšli moderátor Aleš Cibulka a uvedl na pódium Sbor paní a dívek, ke kterým se později přidal ještě místní Mužský pěvecký sbor.

S nápadem pořádat večery významné litomyšlské osobnosti, Magdaleny Dobromily Rettigové, přišly před lety zakládající členky Sboru paní a dívek, dnes tuto úlohu převzal stejnojmenný spolek. A protože hlavním hostem letošního pořadu byla Magdalena Dietlová, zeptali jsme jí i Aleše Cibulky, jak na ně místní spolková atmosféra působí. 13. večer Spolku paní a dívek provázela svými skladbami a úpravami moravských lidových písní hudební skupina Heleny a Jiřího Vedralových. Zdi v sále i celou hlavní chodbu Smetanova domu pak zdobily nejnovější doklady šíře společenského života ve městě - výrobky Spolku patchworku z Litomyšle.
Doporučujeme