Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - 13. večer Magdaleny Dobromily Rettigové

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
10. 02. 2009
Na poslední lednovou sobotu připadlo letos už 13té pokračování každoročního seriálu večerů Magdaleny Dobromily Rettigové. 31. ledna přivítal návštěvníky zaplněného sálu Smetanova domu v Litomyšli moderátor Aleš Cibulka a uvedl na pódium Sbor paní a dívek, ke kterým se později přidal ještě místní Mužský pěvecký sbor.

S nápadem pořádat večery významné litomyšlské osobnosti, Magdaleny Dobromily Rettigové, přišly před lety zakládající členky Sboru paní a dívek, dnes tuto úlohu převzal stejnojmenný spolek. A protože hlavním hostem letošního pořadu byla Magdalena Dietlová, zeptali jsme jí i Aleše Cibulky, jak na ně místní spolková atmosféra působí. 13. večer Spolku paní a dívek provázela svými skladbami a úpravami moravských lidových písní hudební skupina Heleny a Jiřího Vedralových. Zdi v sále i celou hlavní chodbu Smetanova domu pak zdobily nejnovější doklady šíře společenského života ve městě - výrobky Spolku patchworku z Litomyšle.
Doporučujeme