Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (753 hl.)
 
1x za týden (307 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (347 hl.)
 
1x za měsíc (330 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (355 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2092
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Slavnostní otevření nového CT a neurologické JIP

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
02. 02. 2009
Ve středu 28. ledna byl v Litomyšlské nemocnici uveden do provozu nový   počítačový tomograf a zároveň se otevřela neurologická jednotka intenzivní péče. Oboje bude mít pozitivní vliv na klienty celé spádové oblasti. Přinese to lepší a důkladnější vyšetřování, v případě CT přístroje se zrychlí diagnostika při menší zátěži pacienta zářením. Očekává se, že modernizaci ocení i zdravotnický personál.

Cena modernizace byla 16,2 mil. korun a nemocnice si musela na celou částku vzít úvěr, za který se zaručilo město Litomyšl. Jak již bylo zmíněno, současně s modernizovaným CT přístrojem se otevřela nová neurologická jednotka intenzivní péče se čtyřmi lůžky. Všechny výkony obou oddělení Litomyšlské nemocnice budou kryty platbami od zdravotních pojišťoven. CT vyšetření je nasmlouváno už od okamžiku spuštění předchozího přístroje, ošetření na neurologické jednotce intenzivní péče má Litomyšlská nemocnice nasmlouváno jako novou kapacitu.
Doporučujeme