Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Slavnostní otevření nového CT a neurologické JIP

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
02. 02. 2009
Ve středu 28. ledna byl v Litomyšlské nemocnici uveden do provozu nový   počítačový tomograf a zároveň se otevřela neurologická jednotka intenzivní péče. Oboje bude mít pozitivní vliv na klienty celé spádové oblasti. Přinese to lepší a důkladnější vyšetřování, v případě CT přístroje se zrychlí diagnostika při menší zátěži pacienta zářením. Očekává se, že modernizaci ocení i zdravotnický personál.

Cena modernizace byla 16,2 mil. korun a nemocnice si musela na celou částku vzít úvěr, za který se zaručilo město Litomyšl. Jak již bylo zmíněno, současně s modernizovaným CT přístrojem se otevřela nová neurologická jednotka intenzivní péče se čtyřmi lůžky. Všechny výkony obou oddělení Litomyšlské nemocnice budou kryty platbami od zdravotních pojišťoven. CT vyšetření je nasmlouváno už od okamžiku spuštění předchozího přístroje, ošetření na neurologické jednotce intenzivní péče má Litomyšlská nemocnice nasmlouváno jako novou kapacitu.
Doporučujeme