Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - MHD nově do Suché a Pazuchy

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
02. 02. 2009
Na konci roku 2008 se po několika měsících opět rozrostl seznam míst, kam zajíždí malá městská hromadná doprava v Litomyšli. Od 14. prosince zde přibyla v jízdním řádu nová linka do Suché a Pazuchy.

Na nové lince tedy odjíždí ranní spoj v 9:35 z autobusového nádraží, cesta přes Suchou do Pazuchy trvá 10 minut. V 9:46 se autobus vydává zpět a po zastávce u zámku v 9:56 dojíždí na autobusové nádraží. Odpolední spoj startuje z Litomyšle v 15:55 a zpět z Pazuchy do Litomyšle jede v 16:06. Jízdenky v jednotné ceně 5 korun se kupují u řidiče po nástupu do autobusu.
Doporučujeme