Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Netradiční hudební Menu ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
28. 01. 2009
Ambient, glitch, noise, downtempo. Pro někoho jen pár divných slov, pro jiného synonyma alternativní elektronické hudby, kterou jsme 17. ledna mohli slyšet ve svitavské kinokavárně Galaxie. V rámci pravidelných hudebních kaváren se zde objevila akce Menu, za kterou stojí Zdeněk Konečný a Jiří Tilgner.

Na svitavské zastávce putovního večírku, návštěvností bohužel nedoceněné, se představili hned tři elektronické projekty. Opavsko-brněnská dvojice Ohm Plain před svým koncertem navíc ukázala jak se dá podobná hudba tvořit. 

Dalším vystupujícím, který předvedl svůj pohled na ambientní hudbu byl Kasa.Theo, alter ego pořádajícího Jiřího Tilgnera, tentokrát s doprovodem vokalistky Milli Janatkové.

Z pohledu pořadatelů byl největší hvězdou svitavského MENU jednočlenný projekt Selectone, hudební vtělení Davida Rambouska. Selectone pochází ze severočeského Žacléře, v tamnějších horách také čerpal inspiraci a skládal své debutové album Anerted. To je dnes jedním ze čtyř releasů vydavatelství Ressonus, které sám založil.

Vítanou součástí hudební produkce byla i produkce vizuální. Kasatheo a Selectone ji měli připravenou předem, v projektu Ohm Plain ji obstarával živě Michal Von Puhatzow, který se zabývá Vjingem, tedy mixováním obrazu v reálném čase. Hudbu na svědomí Marek Salamon.

Doporučujeme