Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Netradiční hudební Menu ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
28. 01. 2009
Ambient, glitch, noise, downtempo. Pro někoho jen pár divných slov, pro jiného synonyma alternativní elektronické hudby, kterou jsme 17. ledna mohli slyšet ve svitavské kinokavárně Galaxie. V rámci pravidelných hudebních kaváren se zde objevila akce Menu, za kterou stojí Zdeněk Konečný a Jiří Tilgner.

Na svitavské zastávce putovního večírku, návštěvností bohužel nedoceněné, se představili hned tři elektronické projekty. Opavsko-brněnská dvojice Ohm Plain před svým koncertem navíc ukázala jak se dá podobná hudba tvořit. 

Dalším vystupujícím, který předvedl svůj pohled na ambientní hudbu byl Kasa.Theo, alter ego pořádajícího Jiřího Tilgnera, tentokrát s doprovodem vokalistky Milli Janatkové.

Z pohledu pořadatelů byl největší hvězdou svitavského MENU jednočlenný projekt Selectone, hudební vtělení Davida Rambouska. Selectone pochází ze severočeského Žacléře, v tamnějších horách také čerpal inspiraci a skládal své debutové album Anerted. To je dnes jedním ze čtyř releasů vydavatelství Ressonus, které sám založil.

Vítanou součástí hudební produkce byla i produkce vizuální. Kasatheo a Selectone ji měli připravenou předem, v projektu Ohm Plain ji obstarával živě Michal Von Puhatzow, který se zabývá Vjingem, tedy mixováním obrazu v reálném čase. Hudbu na svědomí Marek Salamon.

Doporučujeme