Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Poradenský den pro výtvarníky

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
28. 01. 2009
Sedmnáctý leden byl jistě v kalendáři každého amatérského výtvarníka na okrese označen červeným vykřičníkem. Ve svitavském Městském muzeu a galerii se totiž konal poradenský den pro výtvarníky, jehož učelem nebylo jen přispět radou nebo kritikou, ale zároveň se zde vybírala díla na připravovanou výstavu s názvem Přehlídka 09.

Tento rok se akce zúčastnilo opět o něco více výtvarníků než vloni a zvýšil se i počet účastníků mladší generace. Našli se zde také výtvarníci, kteří ve své tvorbě používají netradiční materiály, například zbytky plexiskla nebo prázdné plastové láhve.

Všechna díla byla během akce shlédnuta a okomentována okem zkušeného profesionála, který podle nich vybíral účastníky připravované výstavy. Této role se po dvou letech opět zhostil akademický malíř Bořivoj Borovský, který dříve učil výtvarné umění na pedagogické fakultě v Hradci Králové.

Doporučujeme