Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Zrušení pokladny ČD ve stanici Litomyšl

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
27. 01. 2009
Dne 14.12.2008 vstoupil v platnost nový jízdní řád Českých drah. U osobních vlaků zůstal rozsah téměř zachován. Do Litomyšle zajíždí 6 párů přímých vlaků, částečně s vlaky Regionova. Zrušení se dočkal pouze poslední noční vlak, původně s odjezdem ve 22:33, naopak novinkou je přímý vlak z Litomyšle do České Třebové, který z Litomyšle odjíždí v 6:41. Ovšem nejzávažnější informací pro cestující se zřejmě stalo zrušení pokladní služby ve stanici Litomyšl.

Čekárna na litomyšlském vlakovém nádraží je nyní otevírána pouze v odpoledních hodinách od 14ti do 18ti hodin, před odjezdem vlaku v 18:15. Jelikož České Dráhy chtějí Litomyšlanům vyjít vstříc, budou se po dohodě s vedením města jednou týdně vyřizovat jízdenky a slevové karty za Informačním centrem na Smetanově náměstí v prostorách redakce měsíčníku Lilie. Prvním předpokládaným provozním dnem má být čtvrtek 5. února.
Doporučujeme