Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NEPOLISY - Setkání veřejné správy v regionu Společná Cidlina

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Společná Cidlina, z.s. - http://www.spolecnacidlina.cz
23. 01. 2009
Úvodním slovem a přivítáním hostů zahájil předseda občanského sdružení Společná Cidlina Jiří Šustr setkání zástupců veřejné správy v regionu Společná Cidlina. To se konalo ve čtvrtek 22. ledna v pohostinství Na Nové v Nepolisech. Na to, co bylo účelem setkání, jsme se zeptali manažerky sdružení Jany Bitnerové.

Mezi pozvanými hosty, kteří na setkání vystoupili, byla například Lenka Vašátková z Regionální rady soudržnosti NUTS II Severovýchod. Představila aktuální výzvy, které budou v roce 2009 vypsány, a dále pohovořila o tom, co mohou obce od dotací očekávat. Za Státní fond životního prostředí zde promluvil Robert Müller a za Zemědělskou agenturu její ředitel František Kodym, který vysvětlil, kterých obcí se dotace jejich agentury týkají. Radomír Tylš z Pozemkového úřadu se zmínil o uspořádání pozemků a oddělení regionálního rozvoje Krajského úřadu zastupoval Miloslav Roman. Ten představil plány na rok 2009 a zmínil se i o soutěži Vesnice roku. Mezi přítomnými nechyběl ani starosta Chlumce nad Cidlinou a radní Královéhradeckého kraje Miroslav Uchytil. Jeho jsme se zeptali, jaký význam mají pro Královéhradecký kraj místní akční skupiny.
Cílem setkání bylo seznámit samosprávy obcí s realizací Strategického plánu Leader s názvem Nejen společná řeka a dalším možným financováním jejich projektů, a tím se zasadit o další rozvoj celého regionu Společná Cidlina.

Redaktor: Edita Jiránková, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme