Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Svitavští fotbaloví elévové vybojovali vítězství v domácím turnaji

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
20. 01. 2009
V sobotu 10. ledna proběhl ve svitavské hale Na Střelnici fotbalový turnaj. Zúčastnili se ho žáci mladších přípravek, tedy hráči narození v roce 2000 a mladší. Jednalo se o druhý ročník turnaje, který tentokrát nesl název Intersped cup.

Svitavy do turnaje poslaly oba své týmy nejmladších fotbalistů. Přitom se měl původně účastnit pouze tým A, tým B byl dopsán na poslední chvíli, když se pořadatelům omluvili hráči z Havlíčkova Brodu a bylo potřeba doplnit desáté mužstvo. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po pěti a hrálo se vždy 14 minut bez přestávky a změny stran.

Svitavský tým B nakonec obsadil třetí místo ve skupině a postoupil do boje o celkové páté místo. V něm se střetl s týmem Vamberka a prohrál smolně 2:3. Béčko tedy obsadilo v celkovém pořadí šesté místo. Áčku se v turnaji vedlo o poznání lépe. V základní skupině obsadilo první místo a postoupilo do bojů o nejvyšší příčky. V semifinále nejprve porazil svitavský tým brněnskou Líšeň těsně 1:0 a ve finále si poradil s celkem Olomouce 2:1 na penalty. Vítězství v turnaji podpořil osmi brankami Adrián Nemšovský a zaslouženě se stal nejlepším střelcem. Nejlepším gólmanem se stal taktéž hráč svitavského áčka Filip Plhal a nejlepším hráčem celého turnaje byl vyhlášen Jakub Řípa ze Sigmy Olomouc. 

Doporučujeme