Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Budeme mít školáka a další semináře

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
19. 01. 2009
Město Litomyšl, přesněji odbor školství, před několika lety začal podporovat systematické vzdělávání učitelů formou tématických seminářů. Asi před třemi lety byla nabídka rozšířena a od té doby se mohou účastnit také rodiče nebo další zájemci. 14. ledna byla zahájena další série seminářů pro rok 2009 přednáškou doktorky Pekařové na téma Budeme mít školáka

Tato přednáška byla zaměřena na to, co lze udělat pro co nejlepší začátek dětí po nástupu do školy. Jak je co nejméně stresovat. Zároveň si rodiče během přednášky mohli ujasnit, zda je jejich dítě zralé pro školu či nikoli. Program litomyšlských seminářů na rok 2009 v sobě skrývá hned několik zvučných jmen. Nejbližší seminář povede 11. února Tomáš Řehák a bude na téma Život nebo AIDS. V programu se často opakuje jméno Renaty Ježkové. Letos povede například dvoudenní seminář Individualita žáka a kooperace ve třídě a seminář s tématem Šikana není fér. Zároveň se ale mohou zájemci těšit ještě na dva semináře s paní doktorkou Pekařovou 3.června se bude mluvit o tom, Co nepokazit ve věku 7-15 let, 26.srpna přijdou na přetřes Problémy ve vztahu rodina-škola. Obě tyto přednášky proběhnou v EŠC, vždy v 16 hodin.
Doporučujeme