Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Změny v parkování v centru Litomyšle

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
19. 01. 2009
Na konci loňského roku městská rada projednala nový ceník parkovného v Litomyšli. Pro letošní rok je nastaven upravený režim s progresivní sazbou. Jednorázový poplatek za parkování osobních automobilů v centru zůstává 10 korun. Po první hodině ale už každá další stojí 30 a celodenní parkovné činí sto korun. Platí se ve všední dny od 7 do 19 a v sobotu od 7 do 13 hodin.

Snaha omezit alespoň částečně celodenní stání vozidel v centru vedla k úvahám o zavedení progresivnějšího zpoplatnění také u parkovacích permanentek. Nakonec radní dospěli k názoru že nové sazby se nejprve připraví a realizace proběhne až v roce 2010. Předpokládá se, že záměr bude projednán i s o.s. Patriot. V současné době je v Litomyšli parkovacích permanentek několik druhů. Za roční parkovací známku pro firemní vozidlo zaplatí zájemce 1600 Kč. Ten, kdo nemá v Litomyšli trvalé bydliště, dá za celoroční parkování 1200 Kč. Kdo zde bydlí, zaplatí za permanentku 700 a občané s trvalým pobytem přímo ve zpoplatněných zónách mohou parkovat před svým domem za 400 korun ročně. Současně s novým ceníkem se řeší nová podoba klidových zón na Smetanově náměstí. Ovšem ke změnám dojde jen v případě, že město s projektem uspěje při žádosti o dotace z evropských fondů. S tím souvisí i plánované přemístění parkovacích automatů na chodníky, což má částečně nahradit parkovací místa, která jinde ubydou.
Doporučujeme