Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ÚPICE – Městské informační centrum se rozvíjí

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Úpice - http://www.upice.cz
15. 01. 2009
Město Úpice zkvalitňuje služby pro turisty a návštěvníky poskytované v městském Turistickém informačním centru. Za tímto účelem je nutné personální posílení infocentra. Za město s námi promluvila starostka Iljana Beránková. Více informací o TIC a výběrovém řízení je možné získat na webových stránkách města Úpice.

Informační centrum provozuje Město ve spolupráci s cestovní agenturou paní Toholové. V loňském roce získala Úpice certifikaci České centrály cestovního ruchu – CzechTourism. Podmínky certifikace, která je zárukou kvalitně poskytovaných služeb turistům a návštěvníkům, se daří plnit díky spolupráci pracovnic městského úřadu a cestovní agentury. Pro efektivní fungování a další rozvoj služeb je však nutné infocentrum personálně posílit. Úpičtí zastupitelé proto na konci minulého roku schválili vypsání výběrového řízení na nového pracovníka informačního centra. Výběr vhodného kandidáta na obsazení této funkce je plánován na měsíc březen. Informační centrum si klade za cíl fungovat nejen v rámci města, ale také v regionu Jestřebích hor. Město proto hledá vhodné formy spolupráce se Svazkem obcí Jestřebí hory, aby mohlo nabídnout všem zájemcům z řad členských obcí servis při zprostředkování kontaktů a komunikaci s organizacemi činnými v oblasti cestovního ruchu, jako jsou například sousední svazky obcí, okolní informační centra nebo Svaz cestovního ruchu Branka. Další možností by mohla být centrální aktualizace databází poskytovatelů služeb pro turisty a přehled akcí konaných v celém regionu a jejich co nejširší prezentace na místní, regionální i celostátní úrovni. 

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme