Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (719 hl.)
 
1x za týden (290 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (326 hl.)
 
1x za měsíc (309 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (332 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1976
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Drogy a životní styl

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
15. 01. 2009
V Lázeňském hotelu ČSAD se 14. ledna uskutečnila beseda o drogové prevenci pro I. i II. stupeň Základní školy K. V. Raise a místní učiliště. Agentura Media Kultur pořádá podobné akce již několik let. Mnoho let s ní také spolupracuje zpěvák Jan Kalousek.

Beseda byla uskutečněna za finanční pomoci Všeobecné zdravotní pojišťovny. Program byl rozdělen na tři části. V první žáci zhlédli krátký dokumentární film o narkomanech a o lidech, kteří se jim snaží pomoci, doplněný o komentář streetworkera Josefa Wünsche a MUDr. Jiřího Presla. V druhé části proběhla přednáška o drogách a prevenci, kterou vedli členové občanského poradenského střediska Drop In. Jeho zakladatel, vedoucí psycholog a supervizor PhDr. Ivan Douda a vedoucí lékař Drop Inu MUDr. Jiří Presl. Třetí, závěrečnou fází, byla samotná diskuze s žáky, kteří přednášejícím kladli různé dotazy, týkající se drogové problematiky. Během druhé fáze byly žákům rozdány letáky s deseti otázkami, které mají nastínit jejich vnímání závislosti na legálních a nelegálních drogách. Vždy, když pozornost dětí začla upadat, nastoupil Jan Kalousek, který příjemně uvolnil atmosféru. Prevence všeobecně znamená předcházení nějaké situaci, která v budoucnu může nastat, a snaha se jí vyhnout. Drogová prevence se snaží předcházet problému s narkotiky v naší společnosti, a tím nám tedy umožňuje svobodně se rozhodnout. Svobodně, protože informovaně.

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme