Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Hasičské cvičení v Domově na rozcestí

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 01. 2009
Ve čtvrtek 18. prosince proběhlo ve Svitavách taktické hasičské cvičení. Jako místo zásahu byla vybrána budova Domova na rozcestí na ulici T.G. Masaryka, kde poskytují péči a ubytování mentálně postiženým. Cvičení se zúčatnily dvě hasičské jednotky.

Tématem taktického cvičení bylo zdolání požáru kuchyňky v prvním patře budovy, kde se současně měly nacházet dvě zraněné osoby. Hašení požáru tak bylo doplněno o evakuaci postižených osob. 

Druhá jednotka, z centrální stanice ve Svitavách, zasahovala do objektu druhou stranou pro případ, že by byly zablokovány nouzové východy. Během cvičení byla použita dýchací technika a transportní pomůcky.

Akce měla prověřit schopnosti hasičů zasahujících v neznámém prostředí, vyzkoušet spolupráci se zaměstnanci Domova a seznámit se s problematikou zásahu v takovém typu budovy.

Doporučujeme