Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (868 hl.)
 
1x za týden (390 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (417 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (448 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2550
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY- Vánoční bigbít ve Fabrice

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
14. 01. 2009
Pro část Svitaváků už téměř patnáct let neznamenají Vánoce jen dárky a cukroví, ale taky Vánoční bigbeat. Přehlídka místních hudebních skupin se letos dočkala už 14. dílu, a to přesto, že před lety vznikla spíše jako recese produkčního dua Black & Černý, s úmyslem bavit ostatní, ale dopřát zábavu i sobě. 

Jak roky plynuly, vystřídal Vánoční bigbít různé prostory ve Svitavách, ten poslední proběhl v centru Fabrika. Kromě místa konání zažil letošní bigbít ještě jednu premiéru v podobě doprovodného programu. Zatímco se na pódiu připravoval zlatý hřeb večera, velký rockový orchestr MY, na parketu zrychlila Jana Kotrbová tep nejednomu z přihlížejících a vůbec to nemuseli být jen dobrovolníci, kteří se propůjčili ke spoluúčinkování. Po malých zázracích s lasem přišly na řadu biče.
Doporučujeme