Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (347 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (396 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2314
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Silvestr 2008 v Litomyšli

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
06. 01. 2009
Litomyšl vstoupila do roku, který pro ni bude plný oslav. V roce 2009 si připomínají, že je to přesně 750 let od roku 1259, kdy král Přemysl Otakar II. udělil tomuto sídlišti městská privilegia. To byl důvod, proč se na přelomu roku stalo Smetanovo náměstí svědkem okázalejšího silvestrovského ohňostroje než v předchozích letech.

Nejdříve všechny příchozí přivítal radní Vojtěch Stříteský a znovu je pozval na slavnostní novoroční koncert 4. ledna ve Smetanově domě, spojený s udělením čestného občanství města Litomyšle dirigentu Liboru Peškovi a sochaři Olbramu Zoubkovi. Také připomněl, že tato akce je první v řadě, na které mohou návštěvníci uplatnit výhody unikátní výroční karty, kterou pro všechny občany vydalo město.
Symbolicky, přesně v 17:50, vystoupil se svým projevem starosta Michal Kortyš. Po ohňostroji nastoupili starosta, místostarostové a někteří radní k nádobám s tradiční čočkovou polévkou. Bylo jí dost pro všechny, a i když si někteří občané s chutí přidali, nesnědla se všechna. Mrazivé počasí totiž zahánělo lidi zpět domů.
Doporučujeme