Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Nová polní cesta ze Svitav do Lačnova

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
05. 01. 2009
V říjnu roku 2008 začala ve Svitavách stavba polní cesty, která povede od dolního rybníka do Lačnova. Akce za téměř 12 milonů korun je ze sta procent financována Evropským zemědělským fondem pro rozvoj venkova a měla by být dokončena už v dubnu 2009.

Při stavbě komunikací dochází čas od času ke kolizi mezi vlastníky pozemků a stavitelem komunikace, jednoduše, proto, že vlastníci nechtějí přijít o svou půdu. Tento problém v Lačnově nenastal, protože je zde dostatek státní půdy a výměra pozemků tedy zůstane stejná, pouze se o několik metrů posunou jejich hranice.
Doporučujeme