Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Vánoce ve Svitavách

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
05. 01. 2009
Vánoce ve Svitavách, tak se jmenuje pravidelná vánoční akce, která se koná vždy druhou adventní neděli. Letos připadla na neděli 7. prosince a bylo to už podevatenácté, kdy se otevřely dveře Městského muzea a galerie s ukázkami lidových řemesel a vánočních zvyků. Mohli jste si zde vyrobit ozdoby, vykrojit cukroví, nakoupit dárky nebo ochutnat již tradiční svitavské pochoutky, vánoční hnízda a hubník.

V posledních letech se program Vánoc ve Svitavách rozšířil ještě o vánoční jarmark a další akce v městských budovách, otevřena byla kinokavárna s pásmem filmů pro děti a Ottendorferův dům. Zde mohli návštevníci zlédnout divadla a koncerty dětských sborů, navštívit červenou čajovnu nebo Muzeum esperanta, kde se letos připravoval marcipán.

Do budovy muzea se v neděli poprvé pohodlně dostali i ti, pro které to dříve nebylo možné. V deset hodin ráno zde byla slavnostně uvedena do provozu zvedací plošina. Ta, díky 4 výstupům, umožní imobilním a hůře pohyblivým občanům přístup do všech prostor a podlaží muzea. 

Realizací výtahu v muzeu projekt nekončí, v plánu je ještě například zpřístupnění historické budovy radnice. Zde bude přístup do jednotlivých podlaží řešen nejspíš schodišťovou plošinou. 

Doporučujeme