Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LITOMYŠL - Litomyšlský surfař úspěšný na otevřeném MČR

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Litomyšl - http://www.comvision.cz
25. 12. 2008
Asi by málokoho napadlo, že i Litomyšl může mít úspěšného surfaře. O překvapení se svým dvacátým místem na letošním mistrovství ČR postaral Pavel Saqua. Stalo se to v Řecku, kde se závod našich surfařů odehrál v rámci 2. ročníku Watersweets Ocean Festivalu 2008. Zároveň se zde jelo mistrovství Evropy a nominace na mistrovství světa juniorů.

Letošních závodů v Řecku se Pavel Saqua zúčastnil poprvé a byl to pro něj zároveň i první závod takové velikosti. Startovali zde převážně surfaři světových kvalit, zvyklí před závodem trénovat třeba 2 měsíce v Egyptě. S takovými podmínkami se český závodník těžko vyrovná. V šestidenním závodu se jedou minimálně 2 rozjížďky denně. Tedy alespoň ve slalomu, který znamenal úspěch pro litomyšlského závodníka.
Doporučujeme