Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM – Vánoce v ZOO

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 12. 2008
Královédvorská zoologická zahrada připravila pro návštěvníky tradiční vánoční nadílku v podobě výzdoby celého svého areálu. Příchozím se tak od čtyř hodin naskytne kouzelný pohled na osvětlenou ZOO. Dalším dárkem pro hosty o vánočních svátcích je prodloužená otevírací doba, která každý den, kromě Štědrého dne a Silvestra, končí v 19 hodin.

Na Štědrý den a na Silvestra se ZOO uzavře již se 16. hodinou, návštěvníci však mohou turniketovými východy odcházet i po 16. hodině. Vánoční ZOO nabízí osvětlené pavilony Vodní svět, Ptačí svět nebo pavilon primátů. Africké kopytníky lze vidět ve výbězích do 15 hodin. Návštěvníci mohou také zhlédnout videoprojekci informující o ZOO a výstavu vítězných prací výtvarné soutěže na téma „tygr“. Ve správní budově je galerie obrazů Pravěk očima Zdeňka Buriana. K pohodě dospělých i dětí přispívá kromě vánoční atmosféry i občerstvení nejen v restauraci U Lemura, ale i v jednotlivých pavilonech.

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme