Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Creative-Invention v jičínské knihovně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 12. 2008
V jičínské Knihovně Václava Čtvrtka probíhala od 1. do 23. prosince výstava fotografií Pavly Rivolové a Josefa Jeřábka. Kdo se chtěl trochu zastavit v předvánočním shonu a potěšit oko zajímavými fotografiemi, mohl zavítat ve výpůjční době do knihovny.

Součástí výstavy bylo i setkání s autory a hosty PhDr. Ondřejem Neffem a Mgr. Ondřejem Müllerem, které se konalo 11. prosince. Pavla Rivolová a Josef Jeřábek spolupracují téměř tři roky a jičínská expozice byla v pořadí jejich čtvrtou společnou výstavou v letošním roce. Pavla Rivolová se zabývá především makrofotografií, fotografikou a abstraktní fotografií. Josef Jeřábek preferuje neotřelý přístup, hledání a kreativitu. Společně vznikají pozoruhodné a nesrovnatelné fotografie. Creative-Invention nejen potěší naše oko, ale dá nám i důvod se zastavit a zamyslet.

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme