Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (716 hl.)
 
1x za týden (289 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (325 hl.)
 
1x za měsíc (308 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (330 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1968
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Creative-Invention v jičínské knihovně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
24. 12. 2008
V jičínské Knihovně Václava Čtvrtka probíhala od 1. do 23. prosince výstava fotografií Pavly Rivolové a Josefa Jeřábka. Kdo se chtěl trochu zastavit v předvánočním shonu a potěšit oko zajímavými fotografiemi, mohl zavítat ve výpůjční době do knihovny.

Součástí výstavy bylo i setkání s autory a hosty PhDr. Ondřejem Neffem a Mgr. Ondřejem Müllerem, které se konalo 11. prosince. Pavla Rivolová a Josef Jeřábek spolupracují téměř tři roky a jičínská expozice byla v pořadí jejich čtvrtou společnou výstavou v letošním roce. Pavla Rivolová se zabývá především makrofotografií, fotografikou a abstraktní fotografií. Josef Jeřábek preferuje neotřelý přístup, hledání a kreativitu. Společně vznikají pozoruhodné a nesrovnatelné fotografie. Creative-Invention nejen potěší naše oko, ale dá nám i důvod se zastavit a zamyslet.

Redaktor: Tereza Bičišťová, kamera a střih: Luděk Vondrouš


Doporučujeme